מי אנחנו?

אז מי הם האנשים אשר הקימו את הארגון?אדיר זנגי

סטודנט M.A באוניברסיטה העברית בתחום מדעי המדינה - פוליטיקה ודמוקרטיה בישראל במסלול המחקרי. בעל תואר B.A במדעי המדינה ומזרח תיכון מאוניברסיטת חיפה ומתמחה לשעבר במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS). כמו כן, אדיר בוגר פרויקט שגרירים ברשת, בעל נסיון רב וידע עשיר בפיגועי טרור\התאבדות, ארגוני טרור ברחבי העולם עם דגש על אל-קעידה עיראק והטאליבן ופוליטיקה ישראלית תוך התמחות בנושאים אלה ותחת השמת דגש רב עליהם.
בנוסף, אדיר מתמחה בכל תחומי הניו מדיה תוך השמת דגש על המדיה החברתית במקביל לשימוש משכיל בכלים אלה במקביל לעבודה ההסברתית ברשת.

פייסבוק
E-mail
Twitter

זיו ידוב
Photo: ‎ארגון בפתח מתרחב, משתנה וגדל בכל יום.
אנו רוצים לקבל לחיק המשפחה שלנו את מר זיו ידוב, 
כעת זיו לומד לתואר M.A ביחסים בינלאומיים בעיצומו של המסלול המחקרי באוניברסיטת חיפה. 

בנוסף, כחלק מהשכלתו האדמית, ניתן למצוא גם תואר B.A במדעי המדינה וגיאורפיה ואיכות הסביבה, גם כן באוניברסיטת חיפה היוקרתית.

כחלק מהרזומה העשיר שלו, ניתן לציין כי זיו היה מתמחה מוביל ובכיר במכון למחקרי בטחון לאומי (INSS) בתוכנית טרור ומלחמה בעצימות נמוכה.

תחומי ההתחמחות של זיו נעים בין ארגוני טרור בינלאומיים, דרך מעורבות אמריקאית באירופה ובמזרח התיכון, התנהלות האו"ם ומכוון תחומים בעלי אופק רחב שרצים לו בראש והוא רק מחכה לשתף אותנו בהם.

זיו הולך להצטרף לצוות הארגון הבכיר בכל מה שקשור לניהול התוכן, כתיבתו, התפתחות הארגון וניהולו האדמיניסטרטיבי.

אתםז מוזמנים ליצור עם הארגון קשר בכל עת, לשאול אותנו שאלות ולאתגר אותנו בכתיבתכם.‎זיו סטודנט M.A ביחסים בינלאומיים בעיצומו של המסלול המחקרי באוניברסיטת חיפה. בנוסף, כחלק מהשכלתו האדמית, ניתן למצוא גם תואר B.A במדעי המדינה וגיאורפיה ואיכות הסביבה, גם כן באוניברסיטת חיפה היוקרתית. כחלק מהרזומה העשיר שלו, ניתן לציין כי זיו היה מתמחה מוביל ובכיר במכון למחקרי בטחון לאומי (INSS) בתוכנית טרור ומלחמה בעצימות נמוכה.
תחומי ההתחמחות של זיו נעים בין ארגוני טרור בינלאומיים, דרך מעורבות אמריקאית באירופה ובמזרח התיכון, התנהלות האו"ם ומכוון תחומים בעלי אופק רחב שרצים לו בראש והוא רק מחכה לשתף אותנו בהם.

פייסבוק
E-mail

VideoBar

התוכן הזה עדיין אינו זמין בחיבורים מוצפנים.