החזון שלנו

הפרויקט הזה מכוון לכל האנשים ברי הדעת, המשכילים, אלה בעלי הדעה, לסטודנטים היקרים במדעי החברה אשר מתים לקרוא מישהו שמדבר אליהם בגובה העיניים ורוצים לקרוא מחקרים נוספים אבל אין להם זמן או כח בגלל ים המבחנים שלהם.

אנשים יקרים בעלי דעות נחרצות, סיימתם כרגע תואר ראשון במדעי הרוח ומה אתם עושים איתו? לא הרבה בינתיים, נכון? התחלת תואר שני ומה אתה עושה בינתיים? אנו משערים שגם לא הרבה. בא לך ממש לפרסם משהו, בא לך לצבור ניסיון בכתיבה ואין לך איפה לעשות את זה. גם אנו נתקלנו במחסום הזה עד שהחלטנו לקחת יוזמה, להרים את הכפפה ולהקים את ארגון הגג לאקדמאים מתחילים אשר רוצים לתפוס את מקומם של חלק מן אנשי האקדמיה אשר אנו מרגישים כי הם נתקעו אי שם בשנת 1990 בנפילת ברית המועצות.

התחלנו ברעיון השאפתני הזה. איגדנו את מספר האנשים הטובים ביותר שמצאנו בתחומי העניין שלהם ונתנו להם במה, כל אותם האנשים אשר נמצאים בסוף התואר הראשון, במהלך התואר השני או לאחריו, אלו בעלי הנסיון האמיתיים ולא מי שאתם קוראים בעיתון או רואים בטלוויזיה. אנשים שהכתיבה בוערת בהם, יחד עם הרצון להצליח, להשפיע ולשנות משהו במידה, אלו המנהיגים של המחר. אז אנחנו מבטיחים!
אנו מבטיחים לכתוב על דברים שמעניינים את כולם, כל אחד ואחת מכם, אנו מזמינים אתכם לקרוא, לפרסם ולהגיב ולאתגר אותנו, כנסו בנו, פשוט תפתחו אינטרנט תמצאו קישורים ותכנסו בנו עם דברים שאתם מוצאים, אנו קוראים תיגר על האינטיליגנציה שלכם ואתם תקראו הכל בערבון מוגבל ותגיבו. ברגע שאתם תקראו פה ותגיבו, הבלוג יצבור תאוצה ולאט לאט נצבור מוניטין. נזמין סטודנטים מוכשרים לכתוב כאן מאמרי דעה ואף אנשי אקדמיה שיציגו את מחקריהם החדש ביותר.

אז נכון, אתם צודקים, עם מוניטין גם אי אפשר ללכת למכולת, בשביל זה יש לנו מערך סיוע כספי ממוצע שיסגור לנו את הפינה הזו, אבל זו רק ההתחלה כפי שציינו. אנו אמביציונים ואני יכול להעיד שאנו כותבים ומנתחים בצורה עניינית וחריפה לא פחות מאשר יתר הכותבים שהתרגלתם אליהם בידיעות אחרונות, מעריב והארץ. חוץ מזה, גם ככה כולם עוברים למדיה הדיגיטלית - אז הגיע הזמן שגם אתם תעברו למדיה החדשה ותתחילו לקרוא דעות אחרות, חדשות ומעניינות יותר מאשר העיתון שנוחת לכם על סף הדלת בסופי השבוע או מחולק היישר לידכם בתחנות הרכבת ובאוניברסיטאות. אז תתנו צ'אנס שבוע שבועיים ומקסימום תשארו ותקראו עוד.


יש לכם רעיון? בוער לכם לכתוב משהו? חושבים שיש לכם רעיון פורץ דרך? אל תהססו לכתוב לנו!


VideoBar

התוכן הזה עדיין אינו זמין בחיבורים מוצפנים.